Sateenkaarisaastaa lapsille Lontoon kirjastossa

Videot ti 13.07.2021 11:54

Järkensä menettäneet vanhemmat vievät englannissa lapsiaan pedofiilihomojen ja -transujen lukutuokioille kirjastoihin. Viimeisin tapaus ylitti uutiskynnyksen kun edes muutamat terveet aikuiset päättivät puuttua asiaan ja nostaa kysymyksiä tällaisen törkeyden mielekkyydestä ja luvallisuudesta.

Tämä on sateenkaariliputuksen ja "Priden" todellinen ja varsinainen viesti ja tavoite: Yhä nuoremmat lapset halutaan altistaa sukupuolisekoilulle ja perversioille - pedofiileille hyödyllisten idioottivanhempien myötävaikutuksella. 

Kirjastoon oli palkattu dildoa lapsille jalkojen välissä heilutteleva sateenkaaren värinen ihmisoikeusaktivisti ja rasismin vastustaja. Kuka vastuullinen aikuinen oikeasti kehtaa ottaa sateenkaarilipun käteensä? Suomessa valitettavasti jopa muutamat ministerit kannattavat tätä sairasta ja oksettavaa dekadenssia. Valitettava tosiasia on, että juuri feministinaiset ovat innokkaimmin altistamassa pieniä lapsiaan tällaiselle järkyttävälle hyväksikäytölle.

Juuri pari päivää aikaisemmin San Fransiscon homopedofiilikuoro lauloi: "we are coming for your children". Nämä sateenkaari-ideologian kannattajat ja liputtajat eivät enää edes vaivaudu peittelemään pedofiilisia tavoitteitaan ja sairaita unelmiaan vaan avoimesti ja röyhkeästi ylpeilevät niillä ja hierovat saastaansa normaalien ihmisten kasvoille.

 

Jukka Rahkonen ti 13.07. 11:54

blogit

Mikko Paunio

Matt Goodwinin uusimmat shokkiluvut Ison Britannian väestönvaihdosta

to 03.07. 14:24

Juha Ahvio

Paavi Leo XIII:n linja

su 25.05. 22:15

Tapio Puolimatka

Onko sukupuoli-identiteetti-ideologiasta tullut uusi valtionuskonto?

to 24.04. 11:23

Henna Kajava

Espoossa torjutaan segregaatiota - 25% vieraskielisiä

to 03.04. 19:38

Petteri Hiienkoski

Uhraavatko globalistit seuraavaksi Suomen?

su 12.01. 00:48