It is time to unite, time to heal, time to come together as a nation.
Trump on yhdistänyt tavallisia amerikkalaisia kaikista ihmisryhmistä ennennäkemättömällä tavalla kuluneen neljän vuoden aikana ja se näkyy kannattajien kokoontuessa rauhalliselle marssille Washingtonin keskustaan. Kannattajat kokoontuvat vaatimaan oikeutta: vain lailliset äänet on laskettava - vaalien ryöstöyritys ja vallankaappausyritys on lopetettava.
Kaikesta näkee, että Donald J. Trump on tavallisen kansan presidentti, jolla on yli 80 miljoonaa kannattajaa. MAGA - Make America Great Again -liike alkoi 2016 eikä loppua tälle liikkeelle ole näkyvissä.
Onko Homeroksen Odysseialla merkitystä meille?
ma 31.08. 21:45
Mel K: "Nyt paljastumassa oleva salainen globaalihallitus otti huomaamattomasti hivuttamalla vallan lännen valtapiiriin kuuluneilta kansallisvaltioilta verkostoituneiden instituutioiden prosesseilla"
la 29.08. 16:06
Korkeintaan 20% Euroopan muslimeista jättää islamin
pe 28.08. 16:44
Suomalainen media on järkyttävän huono
la 27.09. 10:28
Onko suhteiden palauttaminen Venäjään mahdollista?
su 07.09. 18:20